Josefine Molvær Lauritsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 15. feb. 2022 (4 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Molvær Lauritsen ApS (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 476' DKK Molvær Lauritsen ApS (2021) |
| Største underskud: | -30' DKK Molvær Lauritsen ApS (2022) |
| Største egenkapital: | 742' DKK Molvær Lauritsen ApS (2021) |
| Største gæld: | 1.246' DKK Molvær Lauritsen ApS (2025) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Molvær Lauritsen ApS (4 år 4 måneder) |
Karrieren som leder begyndte den dag i 2022 ved Molvær Lauritsen ApS i hvervet som Bestyrelsesmedlem. Rollen som Bestyrelsesmedlem har Josefine Molvær Lauritsen nu besiddet i 4 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste årsregnskab for 2025 viste et overskud på 56' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
Molvær Lauritsen ApS
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 15.02.2022
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Molvær Lauritsen ApS
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 15.02.2022
Registreringsdato: 15.02.2022
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Josefine' netværk er Michael Molvær Lauritsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
