Hans Christian Rath Bruun
Asmi************, 3. th, 2200 København N, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 22. jun. 2026 |
| Karrieren startede hos: | Heimdalsgade Drift ApS (Ejer) |
| Største overskud: | Har aldrig leveret et overskud |
| Største underskud: | Har aldrig leveret et underskud |
| Største egenkapital: | 1' DKK Heimdalsgade Drift ApS (2025) |
| Største gæld: | 0' DKK Heimdalsgade Drift ApS (2025) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Heimdalsgade Drift ApS |
Det hele startede for alvor en dag i 2026 hos Heimdalsgade Drift ApS med titlen som Ejer. Denne rolle har Hans Christian Rath Bruun nu bestreddet i , og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
I dag er virksomheden stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne vise et overskud på 0' DKK.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Heimdalsgade Drift ApS
Ejerandel: 5-9.99%
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Heimdalsgade Drift ApS (5-9.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 22.06.2026
Registreringsdato: 22.06.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Hans' netværk er Philip Dupont.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
