Christian Remi Wewer
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 22. feb. 2026 (6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | WobliProductions (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af WobliProductions (6 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv startede for alvor en dag i 2026 hos WobliProductions med titlen som Ejer og Stifter. Denne rolle har Christian Remi Wewer nu bestreddet i 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har endnu ikke aflagt sit første regnskab.
Direkte ejede selskaber (1)
-
WobliProductions
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
WobliProductions (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 22.02.2026
Registreringsdato: 22.02.2026
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
