Johanne Lyngsø Jensen
Svan**********, 3. th, 1905 Frederiksberg C, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 7. jul. 2026 |
| Karrieren startede hos: | Amphitrite ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Amphitrite ApS |
Karrieren som leder begyndte for alvor dengang i 2026 ved Amphitrite ApS som Ejer og Stifter. Denne rolle har Johanne Lyngsø Jensen nu besiddet i , og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har pt. ikke aflagt sit første regnskab.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Amphitrite ApS
Ejerandel: 50-66.65%
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Amphitrite ApS (50-66.65%)
Tilknyttet som ejerDato: 07.07.2026
Registreringsdato: 07.07.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Johanne' netværk er Oscar William Elgaard Ottosen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
