Jakob Elbrønd Skaarup
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 17. feb. 2026 (4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | ACCESSDATA A/S (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 855' DKK ACCESSDATA A/S (2015) |
| Største underskud: | -288' DKK ACCESSDATA A/S (2021) |
| Største egenkapital: | 4.688' DKK ACCESSDATA A/S (2020) |
| Største gæld: | 5.979' DKK ACCESSDATA A/S (2023) |
| Flest årsværk: | 5 årsværk hos ACCESSDATA A/S (2019) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af ACCESSDATA A/S (4 måneder) |
Erhvervskarrieren begyndte for alvor dengang i 2026 i ACCESSDATA A/S som Bestyrelsesmedlem. Hvervet som Bestyrelsesmedlem har Jakob Elbrønd Skaarup nu besiddet i 4 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
I dag er virksomheden stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2024 kunne fremvise et underskud på 193' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
ACCESSDATA A/S
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 17.02.2026
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
ACCESSDATA A/S
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 17.02.2026
Registreringsdato: 17.02.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Jakob' netværk er Klaus Haugaard Skaarup.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
