Jasmin Silke Hansen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 2023 (3 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Malerfirmaet Silkestrøg (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Malerfirmaet Silkestrøg (3 år 3 måneder) |
Karrieren som leder startede for alvor en dag i 2023 i Malerfirmaet Silkestrøg med titlen som Ejer og Stifter. Denne rolle har Jasmin Silke Hansen nu bestreddet i 3 år 3 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har indtil nu ikke aflagt sit første regnskab.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Malerfirmaet Silkestrøg
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Malerfirmaet Silkestrøg (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.2023
Registreringsdato: 01.07.2023
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
