Mette Andrés Hjertstedt
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. mar. 2024 (2 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Reju (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Reju (2 år 3 måneder) |
Det hele begyndte for alvor dengang i 2024 i Reju (tidligere Natural Hair Craft) som Ejer og Stifter. Denne rolle har Mette Andrés Hjertstedt nu besiddet i 2 år 3 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har indtil nu ikke aflagt sit første årsregnskab.
Direkte ejede selskaber (2)
-
Salon Chess & Reju I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Reju
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Salon Chess & Maltby I/S (Nu: Salon Chess & Reju I/S) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2026
Registreringsdato: 01.01.2026 -
Natural Hair Craft (Nu: Reju) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.03.2024
Registreringsdato: 01.03.2024
Blå bog (fortsat)
Mette har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Karrieren har indtil nu varet i mere end 2 år 3 måneder.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Ejer
01.01.2026 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Stifter og Ejer
01.03.2024 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
En af de forbindelser som går igen i Mette' netværk er Dorte Kis Hjertstedt.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
