Lise Vilbert Damgaard Mouritzen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2025 (1 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | REEL Forsikringspartner Esbjerg I/S (Reel ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af REEL Forsikringspartner Esbjerg I/S (1 år 3 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark begyndte den dag i 2025 ved REEL Forsikringspartner Esbjerg I/S i hvervet som Ejer. Denne rolle har Lise Vilbert Damgaard Mouritzen nu besiddet i 1 år 3 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har pt. ikke aflagt sit første regnskab.
Direkte ejede selskaber (1)
-
REEL Forsikringspartner Esbjerg I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
REEL Forsikringspartner Esbjerg I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.03.2025
Registreringsdato: 01.03.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Lise' netværk er Jakob Bjørn Mouritzen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
