Maria Schwartz Vittrup
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2021 (5 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | LÆGEHUSET HASSELVEJ I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af LÆGEHUSET HASSELVEJ I/S (5 år 5 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede for alvor en dag i 2021 ved LÆGEHUSET HASSELVEJ I/S med titlen som Ejer. Denne rolle har Maria Schwartz Vittrup nu bestreddet i 5 år 5 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har pt. ikke aflagt sit første årsregnskab.
Direkte ejede selskaber (1)
-
LÆGEHUSET HASSELVEJ I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
LÆGEHUSET HASSELVEJ I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2021
Registreringsdato: 01.01.2021
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Maria' netværk er Jacob Bækby Hansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
