Jakob Gabelgaard Knudsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 11. sep. 2024 (1 år 9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | TOFTLUND FJERNVARME A.M.B.A. (Reel ejer) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Fonden Toftlund Sport og Fritidscenter (1 år 2 måneder) |
Det startede i 2025 ved Fonden Toftlund Sport og Fritidscenter i rollen som Bestyrelsesmedlem. Rollen som Bestyrelsesmedlem har Jakob Gabelgaard Knudsen nu bestreddet i 1 år 2 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har pt. ikke aflagt sit første årsregnskab.
Bestyrelsesposter (1)
-
Fonden Toftlund Sport og Fritidscenter
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 01.04.2025
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Fonden Toftlund Sport og Fritidscenter
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 01.04.2025
Registreringsdato: 01.04.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Jakob' netværk er Jan Fogh.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
