Lena Fleischhacker Hanspach
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 19. nov. 2024 (1 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Institut for Bygningsmiljø A/S (Ejer) |
| Største overskud: | 8.798' DKK Institut for Bygningsmiljø A/S (2024-25) |
| Største underskud: | Har aldrig leveret et underskud |
| Største egenkapital: | 7.839' DKK Institut for Bygningsmiljø A/S (2024-25) |
| Største gæld: | 4.688' DKK Institut for Bygningsmiljø A/S (2024-25) |
| Flest årsværk: | 11 årsværk hos Institut for Bygningsmiljø A/S (2024-25) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Institut for Bygningsmiljø A/S (1 år 6 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet begyndte for alvor dengang i 2024 hos Institut for Bygningsmiljø A/S som Ejer. Denne rolle har Lena Fleischhacker Hanspach nu besiddet i 1 år 6 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2024-25 kunne fremvise et overskud på 8.798' DKK.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Institut for Bygningsmiljø A/S
Ejerandel: 5-9.99%
Ejendomme (1)
Tidslinje (1)
-
Institut for Bygningsmiljø A/S (5-9.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 19.11.2024
Registreringsdato: 19.11.2024
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Lena' netværk er Kim Hansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
