Andrew L Valenzuela
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 7. nov. 2024 (1 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | NAVA ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af NAVA ApS (1 år 7 måneder) |
Erhvervskarrieren begyndte for alvor dengang i 2024 hos NAVA ApS som Ejer, Direktør og Stifter. Denne rolle har Andrew L Valenzuela nu besiddet i 1 år 7 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har endnu ikke aflagt sit første årsregnskab.
Direkte ejede selskaber (1)
-
NAVA ApS
Ejerandel: 66.66-89.99%
Indirekte ejede selskaber (2)
-
HAAAG Invest 2 ApS
Via NAVA ApS -
Lilac ApS
Via HAAAG Invest 2 ApS
Direktørposter (1)
-
NAVA ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 07.11.2024
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Andrew' netværk er Nanna Delphin.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
