Anne Boutrup Thygesen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 8. dec. 2022 (3 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Boutrup Thygesen Holding ApS (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 16.918' DKK Boutrup Thygesen Holding ApS (2021-22) |
| Største underskud: | Har aldrig leveret et underskud |
| Største egenkapital: | 23.723' DKK Boutrup Thygesen Holding ApS (2024-25) |
| Største gæld: | 11.230' DKK Boutrup Thygesen Holding ApS (2023-24) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Boutrup Thygesen Holding ApS (3 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark begyndte for alvor dengang i 2022 ved Boutrup Thygesen Holding ApS som Bestyrelsesmedlem. Rollen som Bestyrelsesmedlem har Anne Boutrup Thygesen nu besiddet i 3 år 6 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste regnskab for 2024-25 kunne fremvise et overskud på 4.383' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
Boutrup Thygesen Holding ApS
Bestyrelsesmedlem (Formand)Indtrådt: 08.12.2022
Ejendomme (4)
Tidslinje (1)
-
Boutrup Thygesen Holding ApS (Formand)
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 08.12.2022
Registreringsdato: 08.12.2022
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Anne' netværk er Rasmus Boas Thygesen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
