Anton Moholivets
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. okt. 2026 |
| Karrieren startede hos: | Trovian ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Trovian ApS |
Karrieren i erhvervslivet startede for alvor en dag i 2026 i Trovian ApS med titlen som Ejer og Stifter. Det var sammen med business-partnerne Vidar Industries ApS, Oleksii Moholivets at Anton Moholivets stiftede Trovian ApS den dag i oktober 2026. Hvervet som Ejer og Stifter har Anton nu bestreddet i , og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Trovian ApS
Ejerandel: 20-24.99%
Tidslinje (1)
-
Trovian ApS (20-24.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 01.10.2026
Registreringsdato: 01.10.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Anton' netværk er Lars Jøker Nissen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
