Jaakko Matias Väyrynen
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. sep. 2026 |
| Karrieren startede hos: | CRAYON A/S (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 101.522' DKK CRAYON A/S (2025) |
| Største underskud: | Har aldrig leveret et underskud |
| Største egenkapital: | 116.156' DKK CRAYON A/S (2025) |
| Største gæld: | 544.085' DKK CRAYON A/S (2025) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af CRAYON A/S |
Det begyndte for alvor dengang i 2026 hos CRAYON A/S som Bestyrelsesmedlem. Titlen som Bestyrelsesmedlem har Jaakko Matias Väyrynen nu besiddet i , og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
I dag er virksomheden stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne fremvise et overskud på 101.522' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
CRAYON A/S
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 01.09.2026 Ny
Tidslinje (1)
-
CRAYON A/S
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 01.09.2026
Registreringsdato: 01.09.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Jaakko' netværk er Søren Askø Selch.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
