Morten Lærke Olsen
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 17. jul. 2026 |
| Karrieren startede hos: | Image2work ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Image2work ApS |
Karrieren som erhvervsaktiv begyndte for alvor dengang i 2026 ved Image2work ApS som Ejer, Stifter og Direktør. Det var sammen med partnerne at Morten Lærke Olsen stiftede Image2work ApS den dag i juli 2026. Rollen som Ejer, Stifter og Direktør har Morten nu besiddet i , og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Image2work ApS
Ejerandel: 20-24.99%
Direktørposter (1)
-
Image2work ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 17.07.2026 Ny
Tidslinje (2)
-
Image2work ApS (20-24.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 17.07.2026
Registreringsdato: 17.07.2026 -
Image2work ApS
Tilknyttet som direktørDato: 17.07.2026
Registreringsdato: 17.07.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Morten' netværk er Henrik Paltoft.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
