PMM Holding AG
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 10. jun. 2026 |
| Karrieren startede hos: | CBH Industri A/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af CBH Industri A/S |
Karrieren I Danmark startede for alvor en dag i 2026 hos CBH Industri A/S med titlen som Ejer. PMM Holding AG erhvervede virksomheden CBH Industri A/S d. 10. juni 2026. PMM har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer har PMM nu bestreddet i , og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
CBH Industri A/S
Ejerandel: 100%
Tidslinje (1)
-
CBH Industri A/S (100%)
Tilknyttet som ejerDato: 10.06.2026
Registreringsdato: 10.06.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i PMM' netværk er Gregers Mikkelsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
