Henna Fatima Hayat
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 30. mar. 2026 (4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Alma Neddi ApS (Direktør) |
| Største overskud: | Har aldrig leveret et overskud |
| Største underskud: | -11' DKK Alma Neddi ApS (2025) |
| Største egenkapital: | 29' DKK Alma Neddi ApS (2025) |
| Største gæld: | 6' DKK Alma Neddi ApS (2025) |
| Længste aktivitet: | Direktør af Alma Neddi ApS (4 måneder) |
Karrieren som leder begyndte for alvor dengang i 2026 i Alma Neddi ApS som Direktør. Hvervet som Direktør har Henna Fatima Hayat nu besiddet i 4 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne fremvise et underskud på 11' DKK.
Direktørposter (1)
-
Alma Neddi ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 30.03.2026
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 1.352.491 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 15.07.2026
Registreringsdato: 15.07.2026 -
Alma Neddi ApS
Tilknyttet som direktørDato: 30.03.2026
Registreringsdato: 30.03.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Henna' netværk er Junaid Ali Hayat.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
