Kathrine Lomholt Bahnsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 3. jun. 2026 |
| Karrieren startede hos: | Søren Bahnsen Holding ApS (Ejer) |
| Største overskud: | 1.767' DKK Søren Bahnsen Holding ApS (2021-22) |
| Største underskud: | Har aldrig leveret et underskud |
| Største egenkapital: | 29.204' DKK Søren Bahnsen Holding ApS (2022-23) |
| Største gæld: | 446' DKK Søren Bahnsen Holding ApS (2021-22) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Søren Bahnsen Holding ApS |
Det hele begyndte for alvor dengang i 2026 ved Søren Bahnsen Holding ApS som Ejer. Kathrine Lomholt Bahnsen købte en andel af virksomheden den 3. juni 2026 og havde en andel på 10-14.99%. På det tidspunkt bestod partnerkredsen udover Kathrine af: Søren Bahnsen og Josefine Sanches Bahnsen. Rollen som Ejer har Kathrine nu besiddet i , og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Søren Bahnsen Holding ApS
Ejerandel: 10-14.99%
Indirekte ejede selskaber (2)
-
STANSOMATIC HOLDING A/S
Via Søren Bahnsen Holding ApS -
STANSOMATIC A/S
Via STANSOMATIC HOLDING A/S
Tidslinje (1)
-
Søren Bahnsen Holding ApS (10-14.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 03.06.2026
Registreringsdato: 03.06.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Kathrine' netværk er Søren Bahnsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
