Asta Fredslund Poppe
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 17. apr. 2026 (3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Øster Tørslev Købmandsbygning ApS (Bestyrelsesmedlem) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Øster Tørslev Købmandsbygning ApS (3 måneder) |
Det hele begyndte den dag i 2026 hos Øster Tørslev Købmandsbygning ApS i hvervet som Bestyrelsesmedlem og Ejer. Titlen som Bestyrelsesmedlem har Asta Fredslund Poppe nu besiddet i 3 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har endnu ikke aflagt sit første årsregnskab.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Øster Tørslev Købmandsbygning ApS
Ejerandel: 0%
Bestyrelsesposter (1)
-
Øster Tørslev Købmandsbygning ApS
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 17.04.2026
Tidslinje (2)
-
Øster Tørslev Købmandsbygning ApS (0%)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.2026
Registreringsdato: 01.07.2026 -
Øster Tørslev Købmandsbygning ApS
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 17.04.2026
Registreringsdato: 17.04.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Asta' netværk er Jesper Gade.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
