Martin Hartung
Flensborgvej 57, 6360 Tinglev, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 24. mar. 2026 (1 måned) |
| Karrieren startede hos: | MH Tagdækning/Multiservice (Stifter) |
| Længste aktivitet: | Ejer af MH Tagdækning/Multiservice (1 måned) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede for alvor en dag i 2026 hos MH Tagdækning/Multiservice (tidligere MH Tagdækning / Multiservice) med titlen som Stifter og Ejer. Virksomheden blev kun stiftet af Martin Hartung og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Stifter og Ejer har Martin nu bestreddet i 1 måned, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
MH Tagdækning/Multiservice
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
MH Tagdækning / Multiservice (Nu: MH Tagdækning/Multiservice) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 24.03.2026
Registreringsdato: 24.03.2026
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
