Hannah Elisabeth Buus Madsen
Grøndalsvej 44, 1. tv, 2000 Frederiksberg, DK Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 26. jun. 2025 (7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Victorem NXG ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Victorem NXG ApS (7 måneder) |
Karrieren I Danmark startede for alvor en dag i 2025 i Victorem NXG ApS med titlen som Ejer. Hannah Elisabeth Buus Madsen købte en part af virksomheden d. 26. juni 2025 og fik dermed en andel på 20-24.99%. På det tidspunkt bestod partnerkredsen foruden Hannah af: Niels Kristian Buus Madsen, Niels Thomas Buus Madsen, Helena Lee Buus Madsen og Samuel Kristian Buus Madsen. Hvervet som Ejer har Hannah nu bestreddet i 7 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede Selskaber (1)
-
Victorem NXG ApS
Ejerandel: 20-24.99%
Indirekte ejede Selskaber (1)
-
PrivateGPT ApS
Via Victorem NXG ApS
Tidslinje (1)
-
Victorem NXG ApS (20-24.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 26.06.2025
Registreringsdato: 26.06.2025
Blå bog (fortsat)
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelser
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
