Asmus Rødtness Bie
Mime**********, 2. tv, 2200 København N, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 14. jan. 2026 (5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Premium Holding ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Premium Holding ApS (5 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede i 2026 hos Premium Holding ApS i rollen som Ejer, Stifter og Direktør. Virksomheden blev alene stiftet af Asmus Rødtness Bie og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Titlen som Ejer, Stifter og Direktør har Asmus nu bestreddet i 5 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Premium Holding ApS
Ejerandel: 100%Nyt selskab
Indirekte ejede selskaber (2)
-
Quantum Power Trading ApS
Via Premium Holding ApS -
QPT US ApS
Via Quantum Power Trading ApSNyt selskab
Direktørposter (1)
-
Premium Holding ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 14.01.2026
Tidslinje (2)
-
Premium Holding ApS (100%)
Tilknyttet som ejerDato: 14.01.2026
Registreringsdato: 14.01.2026 -
Premium Holding ApS
Tilknyttet som direktørDato: 14.01.2026
Registreringsdato: 14.01.2026
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Asmus' netværk er Bo Kristensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
