Hussein Mohamed Saed Kojar
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 6. jan. 2026 (9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Kojar ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Kojar ApS (9 måneder) |
Erhvervskarrieren begyndte den dag i 2026 ved Kojar ApS i hvervet som Ejer, Stifter og Direktør. Virksomheden blev grundlagt af Hussein Mohamed Saed Kojar og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer, Stifter og Direktør har Hussein nu besiddet i 9 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
