Soheil Abdollahi
Adressebeskyttelse: Aktiv Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 20. dec. 2025 (8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | S.A Primum (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af S.A Primum (8 måneder) |
Det hele startede for alvor en dag i 2025 i S.A Primum med titlen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Soheil Abdollahi og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Soheil nu bestreddet i 8 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
S.A Primum
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
S.A Primum (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 20.12.2025
Registreringsdato: 20.12.2025
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
