Oscar Alexander Benzon
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. dec. 2025 (6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | VINISION ApS (Ejer) |
| Største overskud: | Har aldrig leveret et overskud |
| Største underskud: | -7' DKK VINISION ApS (2025) |
| Største egenkapital: | 33' DKK VINISION ApS (2025) |
| Længste aktivitet: | Ejer af VINISION ApS (6 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder begyndte for alvor dengang i 2025 i VINISION ApS som Ejer. Oscar Alexander Benzon købte en andel af virksomheden den 1. december 2025 og havde en andel på 20-24.99%. På det tidspunkt bestod partnerkredsen udover Oscar af: Asger Heinricy og Heinricy Group ApS. Hvervet som Ejer har Oscar nu besiddet i 6 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
VINISION ApS
Ejerandel: 20-24.99%
Tidslinje (1)
-
VINISION ApS (20-24.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 01.12.2025
Registreringsdato: 01.12.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Oscar' netværk er Asger Heinricy.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
