Carl Tonny Mandrup Fuglsang
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 25. nov. 2025 (6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Familien Fuglsang Invest ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Familien Fuglsang Invest ApS (6 måneder) |
Det hele startede i 2025 ved Familien Fuglsang Invest ApS i rollen som Ejer. Carl Tonny Mandrup Fuglsang købte en del af virksomheden d. 25. november 2025 og havde dermed en ejerandel på 20-24.99%. På det tidspunkt bestod ejerkredsen foruden Carl af: Rose Marie Mandrup Fuglsang og JF BRUUN HOLDING ApS. Rollen som Ejer har Carl nu bestreddet i 6 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Familien Fuglsang Invest ApS
Ejerandel: 20-24.99%
Tidslinje (1)
-
Familien Fuglsang Invest ApS (20-24.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 25.11.2025
Registreringsdato: 25.11.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Carl' netværk er Jens Fuglsang Bruun.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
