Mads Bjørnskov Jessen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 6. nov. 2025 (9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | 3M Holding Toftlund ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af 3M Holding Toftlund ApS (9 måneder) |
Det hele startede i 2025 hos 3M Holding Toftlund ApS i rollen som Ejer. Mads Bjørnskov Jessen købte en del af virksomheden d. 6. november 2025 og havde dermed en ejerandel på 33.34-49.99%. På det tidspunkt bestod ejerkredsen foruden Mads af: Allan Jessen, Mikkel Bjørnskov Jessen og Magnus Bjørnskov Jessen. Titlen som Ejer har Mads nu bestreddet i 9 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
3M Holding Toftlund ApS
Ejerandel: 33.34-49.99%
Indirekte ejede selskaber (1)
-
3M Lakering ApS
Via 3M Holding Toftlund ApS
Tidslinje (1)
-
3M Holding Toftlund ApS (33.34-49.99%)
Tilknyttet som ejerDato: 06.11.2025
Registreringsdato: 06.11.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Mads' netværk er Allan Jessen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
