Jørgen-Peter Præst Damm
Danm************, 1. mf, 9900 Frederikshavn, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 28. okt. 2025 (9 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Langevik ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Langevik ApS (9 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder startede for alvor en dag i 2025 hos Langevik ApS med titlen som Ejer, Stifter og Direktør. Virksomheden blev stiftet af Jørgen-Peter Præst Damm og har som enlig ejer det fulde ansvar og ingen andre at stå til ansvar for i den daglige ledelse af virksomheden. Titlen som Ejer, Stifter og Direktør har Jørgen-Peter nu bestreddet i 9 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Langevik ApS
Ejerandel: 100%
Direktørposter (1)
-
Langevik ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 28.10.2025
Tidslinje (2)
-
Langevik ApS (100%)
Tilknyttet som ejerDato: 28.10.2025
Registreringsdato: 28.10.2025 -
Langevik ApS
Tilknyttet som direktørDato: 28.10.2025
Registreringsdato: 28.10.2025
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
