Magnus Erik Reimann
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 9. jul. 2025 (11 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Magnus Reimann Holding ApS (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Magnus Reimann Holding ApS (11 måneder) |
Det startede i 2025 ved Magnus Reimann Holding ApS i rollen som Ejer, Stifter og Direktør. Virksomheden blev stiftet af Magnus Erik Reimann og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Rollen som Ejer, Stifter og Direktør har Magnus nu bestreddet i 11 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Magnus Reimann Holding ApS
Ejerandel: 100%
Indirekte ejede selskaber (1)
-
MALERMESTER BENTE SCHMIDT-SØRENSEN ApS
Via Magnus Reimann Holding ApS
Direktørposter (1)
-
Magnus Reimann Holding ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 09.07.2025
Ejendomme (1)
Tidslinje (3)
-
Ejendom 1 3.160.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.08.2025
Registreringsdato: 01.08.2025 -
Magnus Reimann Holding ApS (100%)
Tilknyttet som ejerDato: 09.07.2025
Registreringsdato: 09.07.2025 -
Magnus Reimann Holding ApS
Tilknyttet som direktørDato: 09.07.2025
Registreringsdato: 09.07.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Magnus' netværk er Bente Schmidt-Sørensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
