Lasse Krag Sørensen
Jenn*****************, 4. tv, 8700 Horsens, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2025 (1 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Nybolig Horsens I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Nybolig Horsens I/S (1 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsleder startede i 2025 ved Nybolig Horsens I/S i rollen som Ejer. Lasse Krag Sørensen købte en del af virksomheden d. 1. januar 2025 og fik dermed en ejerandel på Fuldt ansvarlig deltager. På det tidspunkt bestod ejerkredsen foruden Lasse af: Jens Jensen, Flemming Thykjær Lave og Niels Frede Thomsen. Rollen som Ejer har Lasse nu bestreddet i 1 år 6 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Nybolig Horsens I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (6)
-
Ejendom 3 4.395.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.10.2026
Registreringsdato: 01.10.2026 -
Ejendom 1 2.185.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 25.06.2026
Registreringsdato: 25.06.2026 -
Nybolig Horsens I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2025
Registreringsdato: 01.01.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Lasse' netværk er Jens Jensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
