Anders Klejs Mortensen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2025 (1 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | KLEJS I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af KLEJS I/S (1 år 5 måneder) |
Det begyndte den dag i 2025 ved KLEJS I/S i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaen Ole Klejs Hemmingsen at Anders Klejs Mortensen stiftede KLEJS I/S den dag i januar 2025. Rollen som Ejer og Stifter har Anders nu besiddet i 1 år 5 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
KLEJS I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
KLEJS I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2025
Registreringsdato: 01.01.2025
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Anders' netværk er Ole Klejs Hemmingsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
