Mahamed Hassan Dahir
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. mar. 2025 (1 år 7 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Mun Taxa (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Mun Taxa (1 år 7 måneder) |
Karrieren som leder begyndte den dag i 2025 i Mun Taxa i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev stiftet af Mahamed Hassan Dahir og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Mahamed nu besiddet i 1 år 7 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
