Kirstine Krogager-Nielsen
Sct.****************, 1. 1, 8800 Viborg, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jul. 2024 (2 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Færgegaardens får og lam I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Færgegaardens får og lam I/S (2 år 4 måneder) |
Det hele startede for alvor en dag i 2024 i Færgegaardens får og lam I/S med titlen som Ejer og Stifter. Det var sammen med business-partneren Morten Krogager-Nielsen at Kirstine Krogager-Nielsen stiftede Færgegaardens får og lam I/S den dag i juli 2024. Hvervet som Ejer og Stifter har Kirstine nu bestreddet i 2 år 4 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Færgegaardens får og lam I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Færgegaardens får og lam I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.07.2024
Registreringsdato: 01.07.2024
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Kirstine' netværk er Morten Krogager-Nielsen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
