Kristian Riisager
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 8. jul. 2024 (1 år 11 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Musik & Scene I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Musik & Scene I/S (1 år 11 måneder) |
Det hele begyndte den dag i 2024 i Musik & Scene I/S i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaen Dagmar Skovgaard Boas at Kristian Riisager stiftede Musik & Scene I/S den dag i juli 2024. Hvervet som Ejer og Stifter har Kristian nu besiddet i 1 år 11 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Musik & Scene I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Musik & Scene I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 08.07.2024
Registreringsdato: 08.07.2024
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Kristian' netværk er Dagmar Skovgaard Boas.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
