Stefano Giardini
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. mar. 2024 (2 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | MONDIALE VGL ApS (Direktør) |
| Største overskud: | Har aldrig leveret et overskud |
| Største underskud: | -558' DKK MONDIALE VGL ApS (2024) |
| Største egenkapital: | -518' DKK MONDIALE VGL ApS (2024) |
| Største gæld: | 2.879' DKK MONDIALE VGL ApS (2024-25) |
| Flest årsværk: | 2 årsværk hos MONDIALE VGL ApS (2024-25) |
| Længste aktivitet: | Direktør af MONDIALE VGL ApS (2 år 8 måneder) |
Karrieren I Danmark startede for alvor en dag i 2024 hos MONDIALE VGL ApS med titlen som Direktør. Titlen som Direktør har Stefano Giardini nu bestreddet i 2 år 8 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Virksomheden er stadig den dag i dag aktiv og seneste årsregnskab for 2024-25 kunne vise et underskud på 372' DKK.
Direktørposter (1)
-
MONDIALE VGL ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 01.03.2024
Tidslinje (1)
-
MONDIALE VGL ApS
Tilknyttet som direktørDato: 01.03.2024
Registreringsdato: 01.03.2024
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Stefano' netværk er Vittorio Tarchi.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
