Johann Malte Ersted Autzen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 20. feb. 2024 (2 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Merbac I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Merbac I/S (2 år 6 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte den dag i 2024 i Merbac I/S i hvervet som Ejer og Stifter. Det var sammen med kollegaen Jeppe Bach Svagin at Johann Malte Ersted Autzen stiftede Merbac I/S den dag i februar 2024. Hvervet som Ejer og Stifter har Johann nu besiddet i 2 år 6 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Merbac I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Ejendom 1 3.150.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.07.2025
Registreringsdato: 01.07.2025 -
Merbac I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 20.02.2024
Registreringsdato: 20.02.2024
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Johann' netværk er Jeppe Bach Svagin.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
