Robin Bude Christensen
Edou*****************, 1. 1, 8200 Aarhus N, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 16. okt. 2023 (2 år 8 måneder) |
| Karrieren startede hos: | South of Limbo I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af South of Limbo I/S (2 år 8 måneder) |
Karrieren som erhvervsperson i Danmark startede for alvor en dag i 2023 hos South of Limbo I/S med titlen som Ejer og Stifter. Det var sammen med business-partnerne Marc Kjær Jensen, Thomas Toft Nørgaard, Jeppe Søgaard Grøndahl at Robin Bude Christensen stiftede South of Limbo I/S den dag i oktober 2023. Titlen som Ejer og Stifter har Robin nu bestreddet i 2 år 8 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
South of Limbo I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
South of Limbo I/S (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 16.10.2023
Registreringsdato: 16.10.2023
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Robin' netværk er Marc Kjær Jensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
