Vibeke Engell Kärn
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 17. maj 2023 (3 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Foreningen af Danske Kortudstedere F.M.B.A. (Bestyrelsesmedlem) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Foreningen af Danske Kortudstedere F.M.B.A. (3 år 1 måned) |
Erhvervskarrieren begyndte for alvor dengang i 2023 i Foreningen af Danske Kortudstedere F.M.B.A. som Bestyrelsesmedlem. Hvervet som Bestyrelsesmedlem har Vibeke Engell Kärn nu besiddet i 3 år 1 måned, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har indtil nu ikke aflagt sit første årsregnskab.
Bestyrelsesposter (1)
-
Foreningen af Danske Kortudstedere F.M.B.A.
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 17.05.2023
Tidslinje (1)
-
Foreningen af Danske Kortudstedere F.M.B.A.
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 17.05.2023
Registreringsdato: 17.05.2023
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Vibeke' netværk er Michael Arnth Falsig.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
