Anne Meyer
Vink********, 2. tv, 2800 Kongens Lyngby, DKSe adressen med en gratis bruger Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 7. sep. 2023 (3 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Forsikringsforbundet (Repræsentant) |
| Længste aktivitet: | Repræsentant af Forsikringsforbundet (3 år 2 måneder) |
Karrieren i erhvervslivet startede i 2023 ved Forsikringsforbundet i rollen som Repræsentant. Denne rolle har Anne Meyer nu bestreddet i 3 år 2 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Virksomheden er stadig aktiv men har pt. ikke aflagt sit første årsregnskab.
Repræsentant (1)
-
Forsikringsforbundet
Tilknyttet som RepræsentantIndtrådt: 07.09.2023
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
-
Forsikringsforbundet
Tilknyttet som repræsentantDato: 07.09.2023
Registreringsdato: 07.09.2023 -
Ejendom 1 1.595.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.06.2007
Registreringsdato: 01.06.2007
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
