Dorthe Mø Thomsen
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jan. 2024 (2 år 5 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Thydoodledoo i/s (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Thydoodledoo i/s (2 år 5 måneder) |
Erhvervskarrieren begyndte for alvor dengang i 2024 ved Thydoodledoo i/s som Ejer og Stifter. Det var sammen med partneren Kenneth Fuglsang Sørensen at Dorthe Mø Thomsen stiftede Thydoodledoo i/s den dag i januar 2024. Rollen som Ejer og Stifter har Dorthe nu besiddet i 2 år 5 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Thydoodledoo i/s
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
Thydoodledoo i/s (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 01.01.2024
Registreringsdato: 01.01.2024
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Dorthe' netværk er Kenneth Fuglsang Sørensen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
