Muhammad Mudassir Afridi
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 4. apr. 2023 (3 år 6 måneder) |
| Karrieren startede hos: | M&H Malerfirma (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af M&H Malerfirma (3 år 6 måneder) |
Det hele begyndte for alvor dengang i 2023 i M&H Malerfirma som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Muhammad Mudassir Afridi og har som eneste ejer fået hele ansvaret og fuld stemmeret i virksomheden. Hvervet som Ejer og Stifter har Muhammad nu besiddet i 3 år 6 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
M&H Malerfirma
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (1)
-
M&H Malerfirma (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 04.04.2023
Registreringsdato: 04.04.2023
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
