Petter Jørgen Christensen
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 23. mar. 2023 (3 år 3 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Drevelin Nordic ApS (Direktør) |
| Største overskud: | 335' DKK Drevelin Nordic ApS (2024) |
| Største underskud: | -16' DKK Drevelin Nordic ApS (2025) |
| Største egenkapital: | 335' DKK Drevelin Nordic ApS (2024) |
| Største gæld: | 1.216' DKK Drevelin Nordic ApS (2023) |
| Flest årsværk: | 2 årsværk hos Drevelin Nordic ApS (2024) |
| Længste aktivitet: | Direktør af Drevelin Nordic ApS (3 år 3 måneder) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte for alvor dengang i 2023 hos Drevelin Nordic ApS som Direktør. Titlen som Direktør har Petter Jørgen Christensen nu besiddet i 3 år 3 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
I dag er virksomheden stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne fremvise et underskud på 16' DKK.
Direktørposter (1)
-
Drevelin Nordic ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 23.03.2023
Tidslinje (1)
-
Drevelin Nordic ApS
Tilknyttet som direktørDato: 23.03.2023
Registreringsdato: 23.03.2023
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Petter' netværk er Hans Kristian Pilegaard.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
