Mohamad Khaled Atieh
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 31. aug. 2022 (4 år 1 måned) |
| Karrieren startede hos: | Promaler & Entreprenør (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Promaler & Entreprenør (2 år 3 måneder) |
Karrieren I Danmark begyndte den dag i 2022 hos Promaler & Entreprenør (tidligere CPH Multiservice Vision) i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Mohamad Khaled Atieh og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Titlen som Ejer og Stifter har Mohamad nu besiddet i 5 måneder, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Promaler & Entreprenør
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
-
Byggland (Nu: Promaler & Entreprenør) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 17.07.2024
Registreringsdato: 17.07.2024 -
Jaffa Hånderværker Service (Nu: Promaler & Entreprenør) (Fuldt ansvarlig deltager)
Er ikke længere ejerDato: 31.12.2023
Registreringsdato: 31.12.2023 -
Jaffa Hånderværker Service (Nu: Promaler & Entreprenør) (Fuldt ansvarlig deltager)
Tilknyttet som ejerDato: 17.04.2023
Registreringsdato: 17.04.2023
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
