Albert Cornelis Tol
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 27. jun. 2022 (4 år) |
| Karrieren startede hos: | Marmorbyen Vest 2 P/S (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 12.127' DKK Marmorbyen Vest 2 P/S (2021) |
| Største underskud: | -13.339' DKK Marmorbyen Vest 2 P/S (2023) |
| Største egenkapital: | 221.659' DKK Marmorbyen Vest 2 P/S (2017) |
| Største gæld: | 247.128' DKK Marmorbyen Vest 2 P/S (2024) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Marmorbyen Vest 2 P/S (4 år) |
Karrieren som erhvervsaktiv i Danmark begyndte for alvor dengang i 2022 i Marmorbyen Vest 2 P/S som Bestyrelsesmedlem. Hvervet som Bestyrelsesmedlem har Albert Cornelis Tol nu besiddet i 4 år, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
I dag er virksomheden stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne fremvise et overskud på 9.867' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
Marmorbyen Vest 2 P/S
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 27.06.2022
Tidslinje (1)
-
Marmorbyen Vest 2 P/S
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 27.06.2022
Registreringsdato: 27.06.2022
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Albert' netværk er Anders Skovgaard Klingbeil.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
