Saana Susanna Nurminen
Status: Aktiv Opdateret:
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. apr. 2022 (4 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Solita A/S (Bestyrelsesmedlem) |
| Største overskud: | 27.895' DKK Commentor A/S (Nu: Solita A/S) (2022) |
| Største underskud: | Har aldrig leveret et underskud |
| Største egenkapital: | 34.560' DKK Commentor A/S (Nu: Solita A/S) (2021) |
| Største gæld: | 39.376' DKK Commentor A/S (Nu: Solita A/S) (2025) |
| Flest årsværk: | 198 årsværk hos Commentor A/S (Nu: Solita A/S) (2025) |
| Længste aktivitet: | Bestyrelsesmedlem af Solita A/S (4 år 2 måneder) |
Karrieren I Danmark begyndte for alvor dengang i 2022 i Solita A/S (tidligere Commentor A/S) som Bestyrelsesmedlem. Hvervet som Bestyrelsesmedlem har Saana Susanna Nurminen nu besiddet i 4 år 2 måneder, og er stadig aktiv i den samme rolle i dag.
I dag er virksomheden stadig aktiv og seneste årsregnskab for 2025 kunne fremvise et overskud på 15.716' DKK.
Bestyrelsesposter (1)
-
Solita A/S
BestyrelsesmedlemIndtrådt: 01.04.2022
Tidslinje (1)
-
Commentor A/S (Nu: Solita A/S)
Tilknyttet som bestyrelsesmedlemDato: 01.04.2022
Registreringsdato: 01.04.2022
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Saana' netværk er Jesper Dan Christiansen.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
