Muhammad Latif
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 13. okt. 2021 (5 år) |
| Karrieren startede hos: | Noor Services (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Noor Services (5 år) |
Det hele startede i 2021 ved Noor Services (tidligere Noor Takeaway) i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev grundlagt af Muhammad Latif og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Rollen som Ejer og Stifter har Muhammad nu bestreddet i 5 år, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Noor Services
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Tidslinje (5)
-
Ejendom 1 1.250.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.10.2024
Registreringsdato: 01.10.2024 -
Ejendom 2 2.000.000 DKK Almindelig fri handel
Salg af ejendomDato: 01.02.2023
Registreringsdato: 01.02.2023 -
Ejendom 1 1.250.000 DKK Almindelig fri handel
Køb af ejendomDato: 01.02.2023
Registreringsdato: 01.02.2023
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
