Clara Glasdam
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 24. jun. 2021 (5 år) |
| Karrieren startede hos: | AKELA I/S (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af AKELA I/S (5 år) |
Karrieren som leder startede for alvor en dag i 2021 hos AKELA I/S med titlen som Ejer og Stifter. Det var sammen med business-partnerne Kirsten Wilbrandt Kjær, Oskar Reuben Friis-Hansen, Gustav Ranum at Clara Glasdam stiftede AKELA I/S den dag i juni 2021. Titlen som Ejer og Stifter har Clara nu bestreddet i 5 år, og er stadig aktiv i Selvsamme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
AKELA I/S
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (2)
Blå bog (fortsat)
En af de forbindelser som går igen i Clara' netværk er Kirsten Wilbrandt Kjær.
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
