Soubhi Shawgi Abdullah Khalil
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 10. jun. 2021 (5 år 2 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Restaurant La Boheme (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Restaurant La Boheme (5 år 2 måneder) |
Det hele startede i 2021 ved Restaurant La Boheme i rollen som Ejer og Stifter. Virksomheden blev alene stiftet af Soubhi Shawgi Abdullah Khalil og har som eneejer derfor også hovedansvaret i firmaet. Rollen som Ejer og Stifter har Soubhi nu bestreddet i 5 år 2 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (2)
-
Restaurant La Boheme
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager -
Media ApS
Ejerandel: 100%
Direktørposter (1)
-
Media ApS
Tilknyttet som DirektørIndtrådt: 20.08.2026 Ny
Ejendomme (1)
Tidslinje (4)
Blå bog (fortsat)
Soubhi har sidenhen været inde omkring én anden dansk virksomhed. Har indtil videre haft en erhvervskarriere på mere end 5 år 2 måneder.
-
SelskabRolleEjerandel
-
Stifter, Ejer og Direktør
20.08.2026 - Stadig aktiv
Ejerandel: 100% -
Stifter og Ejer
10.06.2021 - Stadig aktiv
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
