Lasse Egholm
Blå bog
| Erhvervsaktiv siden: | 1. jun. 2021 (5 år 4 måneder) |
| Karrieren startede hos: | Egholms Murerfirma (Ejer) |
| Længste aktivitet: | Ejer af Egholms Murerfirma (5 år 4 måneder) |
Karrieren som leder begyndte den dag i 2021 ved Egholms Murerfirma i hvervet som Ejer og Stifter. Virksomheden blev kun stiftet af Lasse Egholm og har som eneste ejer dermed også fået det fulde ansvar i virksomheden. Rollen som Ejer og Stifter har Lasse nu besiddet i 5 år 4 måneder, og er stadig aktiv i samme rolle i dag.
Direkte ejede selskaber (1)
-
Egholms Murerfirma
Ejerandel: Fuldt ansvarlig deltager
Ejendomme (1)
Tidslinje (7)
Navnehistorik (2)
-
28.04.2026 - Aktiv
-
Ukendt - 27.04.2026
Blå bog (fortsat)
ResuméEt resumé for personenErhvervsrollerAktive og ophørte relationerEjerskab i virksomhederDirekte og indirekte ejede virksomhederHistorikAlt historik for personen
KoncerndiagramInteraktivt koncerndiagram samt PDFTidslinjeSe den fulde registreringshistorikForbindelserSe denne persons forbindelserEjendommeSe ejendomsporteføljeFind tvillingFind lignende erhvervspersoner
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?
